GOPS

Kalendarz wydarzeń
Gminy Oświęcim
Pn Wt Sr Cz Pt Sb N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31


Kontakt

 

Adres : Grojec, ul. Beskidzka 100, 32-600 Oświęcim

 

zobacz mapkę                   zobacz na mapie Targeo

 

   
Godziny urzędowania : poniedziałek, środa, czwartek i piatek : 7.00-15.00,  wtorek : 7.00-17.00

 

Terenowe punkty przyjęć pracowników socjalnych : otwórz

 

 

Telefon : +48 (33) 846 64 20,   +48 (33) 846 64 21

Fax : +48 (33) 846 64 32

 

E'mail :  gops@gops.oswiecim-gmina.pl

 

 

Oficjalna strona internetowa : www.gops.oswiecim-gmina.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej : https://bip.malopolska.pl/gopswoswiecimiu

 

 

Kontakt do poszczególnych pracowników : 

 

 

 

Kierownik

 

Anna Chojnacka

+48 (33) 846 64 20

a.chojnacka@gops.oswiecim-gmina.pl

 

Sekretariat /Dział Kadr :

 

Elżbieta Wójcik

+48 (33) 846 64 20

+48 (33) 846 64 21

e.wojcik@gops.oswiecim-gmina.pl

Magdalena Domżał

+48 (33) 846 64 20

+48 (33) 846 64 21

m.domzal@gops.oswiecim-gmina.pl

 

Główny Księgowy

 

Elżbieta Chowaniec

+48 (33) 846 64 26

e.chowaniec@gops.oswiecim-gmina.pl

 

Księgowość

 

Lidia Bęben

+48 (33) 846 64 26

l.beben@gops.oswiecim-gmina.pl

Lidia Janas

+48 (33) 846 64 24

l.janas@gops.oswiecim-gmina.pl

Danuta Methner

+48 (33) 846 64 24

d.methner@gops.oswiecim-gmina.pl

 

Świadczenia z pomocy społecznej / pomoc materialna dla uczniów

 

Ewa Chwierut       

+48 (33) 846 64 23

e.chwierut@gops.oswiecim-gmina.pl

Marta Lach   

+48 (33) 846 64 23

m.lach@gops.oswiecim-gmina.pl

Beata Skęczek      

+48 (33) 846 64 23

b.skeczek@gops.oswiecim-gmina.pl

 

Pracownicy socjalni

 

Aneta Albiniak

+48 (33) 846 64 27

a.albiniak@gops.oswiecim-gmina.pl

Wioletta Brombosz

+48 (33) 846 64 28

w.brombosz@gops.oswiecim-gmina.pl

Maria Koniarz

+48 (33) 846 64 27

m.koniarz@gops.oswiecim-gmina.pl

Ewa Kinalska

+48 (33) 846 64 28

e.kinalska@gops.oswiecim-gmina.pl

Agata Klimas

+48 (33) 846 64 27

a.klimas@gops.oswiecim-gmina.pl

Marzena Kubiczek

+48 (33) 846 64 28

m.kubiczek@gops.oswiecim-gmina.pl

Joanna Pawela

+48 (33) 846 64 27

j.pawela@gops.oswiecim-gmina.pl

Edyta Ziajka

+48 (33) 846 64 28

e.ziajka@gops.oswiecim-gmina.pl

 

Asystenci rodziny

 

Monika Knapczyk +48 (33) 846 64 39
m.knapczyk@gops.oswiecim-gmina.pl
Barbara Wójcik +48 (33) 846 64 39  b.wojcik@gops.oswiecim-gmina.pl

 

Świadczenia rodzinne / świadczenia wychowawcze 500plus

 

Anna Hałat

+48 (33) 846 64 25

a.halat@gops.oswiecim-gmina.pl

Renata Malik

+48 (33) 846 64 25

r.malik@gops.oswiecim-gmina.pl

Barbara Gaweł +48 (33) 846 64 35
b.gawel@gops.oswiecim-gmina.pl
Małgorzata Waliczek +48 (33) 846 64 35 m.waliczek@gops.oswiecim-gmina.pl

 

Świadczenia z funduszu alimentacyjnego / dłużnicy alimentacyjni

 

Tamara Paw

+48 (33) 846 64 30

t.paw@gops.oswiecim-gmina.pl

 

Karta Dużej Rodziny

 

Tamara Paw

+48 (33) 846 64 30

t.paw@gops.oswiecim-gmina.pl

 

Administrator strony BIP i strony internetowej

 

Tamara Paw

+48 (33) 846 64 30

t.paw@gops.oswiecim-gmina.pl

 

 

 

 

 

AKTUALNOŚCI
2017
123456789101112