Kontakt

      

 

 

 

 

 

Zespół Ekonomiczno-Administracyjny


Szkół i Przedszkoli Gminnych w Oświęcimiu z/s w Rajsku


Rajsko  ul. Edukacyjna 9,  32-600  Oświęcim


NIP 549-12-17-555  Regon 070461614

 


 E-mail:   zeasip@zeasip.gminaoswiecim.pl 


 

zobacz mapkę dojazu

 

zobacz na mapie Targeo

 

 

 

 

 

 Godziny urzędowania:   Poniedziałek - Piątek:    7:00 - 15:00

 

 

 

 

 


p.o. DYREKTORA

 

 

Violetta Korczyk tel. +48 33 842-95-60 v.korczyk@zeasip.gminaoswiecim.pl
     

 

SEKRETARIAT

 

 

Ewa Rydzoń

tel. +48 33 842-95-60 

fax +48 33 842-95-61

 

e.rydzon@zeasip.gminaoswiecim.pl
     

 

GŁÓWNY KSIĘGOWY

 

 

Katarzyna Wandor tel. +48 33 842-95-62 k.wandor@zeasip.gminaoswiecim.pl
     

 

 

Z-CA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

 

 

Katarzyna Huczek tel. +48 33 842-95-63 k.huczek@zeasip.gminaoswiecim.pl
     

 

 

DZIAŁ KSIĘGOWO-PŁACOWY 

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

 

 

   
     
     
Klaudia Adamus tel. +48 33 842-95-65 k.adamus@zeasip.gminaoswiecim.pl
     
Katarzyna Tobiasz tel. +48 33 842-95-66 k.tobiasz@zeasip.gminaoswiecim.pl

 

 

   

PŁACE

 

 

   
Aneta Chalcarz tel. +48 33 842-95-67 a.chalcarz@zeasip.gminaoswiecim.pl
     
Anna Homoncik tel. +48 33 842-95-68 a.homoncik@zeasip.gminaoswiecim.pl
     
Bogumiła Binda tel. +48 33 842-95-69 b.binda@zeasip.gminaoswiecim.pl