PS Włosienica

Kalendarz wydarzeń
Gminy Oświęcim
Pn Wt Sr Cz Pt Sb N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31


50 lat Przedszkola Samorządowego we Włosienicy

Przedszkole Samorządowe we Włosienicy obchodziło 50 - cio lecie swojej działalności


 

Dnia 14 maja 2016r. odbyły się uroczyste obchody 50 - lecia Przedszkola Samorządowego we Włosienicy.

 

 

 

W uroczystości wzięło udział wielu licznie przybyłych gości wśród których znaleźli się Wójt Gminy Oświęcim p. Albert Bartosz, z – ca Wójta Gminy Oświęcim p. Mirosław Smolarek, przewodniczący Rady Gminy Oświęcim p. Piotr Śreniawski, radny Gminy Oświęcim Stanisław Dziedzic , wizytator Kuratorium Oświaty w Krakowie p. Halina Musiał, sołtys Włosienicy p. Władysław Zaliński, sołtys Stawów Monowskich p. Arkadiusz Kuwik, dyrektorzy szkół i przedszkoli Gminy Oświęcim, księża, prezes OSP we Włosienicy, prezes OSP Stawy Monowskie, prezes LKS we Włosienicy, przewodnicząca KGW we Włosienicy, przewodnicząca KEiR we Włosienicy, przedstawicielka UKW we Włosienicy, przedstawicielka Biblioteki Gminnej w Grojcu filia we Włosienicy, emerytowani pracownicy przedszkola, rodzice oraz sponsorzy i przyjaciele przedszkola.

 

 

 

 

Obchody rozpoczęły się uroczysta Mszą Św. w tutejszym kościele, po której w remizie OSP we Włosienicy odbyła się część oficjalna, którą rozpoczęła dyrektor Przedszkola Samorządowego we Włosienicy Leokadia Kukla serdecznie witając wszystkich zebranych. Następnie goście zabrali głos, gratulując jubileuszu i przekazując upominki dla przedszkola i przedszkolaków w formie pieniężnej i rzeczowej. Po krótkich przemówieniach na scenie prym wiodły przedszkolaki, które wystąpiły pod kierunkiem nauczycielek Barbary Szubert, Klaudii Cieślik, Krystyny Momot i Urszuli Marchewki, w programie artystycznym będącym relacją ,,TV Włosienica” z działalności przedszkola. Dzieci pięknie prezentowały się w tańcach i piosenkach przeplatanych wierszami o pracownikach przedszkola wywołujących salwy śmiechu wśród publiczności. Następnie goście mieli okazję zapoznania się z działalnością przedszkola od jej początków, aż po dzień dzisiejszy dzięki prezentacji multimedialnej pt. ,,Tak było, jest i będzie…”

 

Po części oficjalnej zaproszeni  goście uczestniczyli w poczęstunku, po którym udali się do budynku przedszkola w celu zwiedzania  i oglądania wystawy zdjęć, przedstawiającej różne etapy działalności przedszkola.

 

 

 

 

Dyrektor, Rada Pedagogiczna oraz dzieci

 

 

 

 

 

z Przedszkola Samorządowego we Włosienicy

 

 

 

 

 

serdecznie dziękują wszystkim zaproszonym gościom

 

 

 

 

 

za udział w obchodach 50 - lecia przedszkola.

 

 

 

 

 

Gorące podziękowania kierujemy również do wszystkich

 

Rodziców i sponsorów,

 

 

 

 

którzy włączyli się  do pomocy  w organizacji uroczystości.

 

 

 

 

Autor: Barbara Szubert
AKTUALNOŚCI
2022
123456789101112
Ogłoszenia