PS Włosienica

Kalendarz wydarzeń
Gminy Oświęcim
Pn Wt Sr Cz Pt Sb N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30


II Gminne Zmagania Sportowe

31 maja odbyły się II Gminne Zmagania Sportowe przedszkolaków z Gminy Oświęcim...
31 maja odbyły się II Gminne Zmagania Sportowe przedszkolaków z Gminy Oświęcim, organizowane przez nasze przedszkole.
W tym roku nasza inicjatywa została objęta Patronatem Honorowym Wójta Gminy Oświęcim. W zmaganiach sportowych uczestniczyły pięcio osobowe zespoły z ośmiu przedszkoli Gminy Oświęcim wraz z opiekunami. W skład komisji sędziowskiej weszli - z - ca Wójta Gminy Oświęcim Mirosław Smolarek, dyrektor OKSiR Jadwiga Szczerbowska, prezes LKS we Włosienicy Mieczysław Grubka, sołtys Włosienicy Władysław Zaliński oraz dyrektor Przedszkola Samorządowego we Włosienicy Leokadia Kukla.


Dzieci uczestniczyły w wielu konkurencjach sportowych wymagających sprawności fizycznej, sprytu, szybkości i umiejętności współdziałania w zespole. Sposób wykonania danej konkurencji prezentowali rodzice naszych przedszkolaków pan Tomasz Stachura i pan Bogdan Grubka, którzy charakteryzowali się pełnym profesjonalizmem sportowym. Wszystkie dzieciaki starały się zachować ducha sportowego i dawały z siebie wszystko, żeby wygrać. Zmaganiom sportowym towarzyszyła nie tylko fantastyczna pogoda, ale i doskonała atmosfera wśród uczestników imprezy.

 

Po zakończonych zawodach odbyło się uroczyste wręczenie medali i dyplomów wszystkim zawodnikom oraz pucharów dla poszczególnych przedszkoli. Następnie mali sportowcy wyczerpani rywalizacją sportową ale uśmiechnięci, oddali się rozkoszy podniebienia zajadając pyszne rogaliki prosto z przedszkolnej kuchni.

 

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział

 

w II Gminnych Zmaganiach Sportowych

 

i jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!!

 

 

 

Autor: Barbara Szubert
AKTUALNOŚCI
2022
123456789101112
Ogłoszenia