OKSiR

Kalendarz wydarzeń
Gminy Oświęcim
Pn Wt Sr Cz Pt Sb N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Ferie zimowe 2016 z unihokejem …

W piątek w hali sportowej Gminnego Gimnazjum w Rajsku odbył się III TURNIEJ UNIHOKEJA o Puchar Dyrektora Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji .W rozgrywkach rywalizowali uczniowie szkół podstawowych z sześciu miejscowości...

 

W piątek 29 stycznia 2016 r. w hali sportowej Gminnego Gimnazjum w Rajsku odbył się III TURNIEJ UNIHOKEJA o Puchar Dyrektora Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji .

W rozgrywkach rywalizowali uczniowie szkół podstawowych z sześciu miejscowości naszej gminy : Babic, Brzezinki, Grojca, Harmęż, Rajska i Włosienicy.

Turniej był podsumowaniem dwutygodniowych zajęć prowadzonych przez instruktora OKSiR Grzegorza Jaworskiego, w których wzięło udział około 60 uczniów. Rozgrywki były pełne emocji i zaciętej rywalizacji. Uczestnicy zaprezentowali niesamowite zaangażowanie, wolę walki, a co najważniejsze wszystko odbyło się w duchu rywalizacji „fair play”.

Bezkonkurencyjną okazała się drużyna z Harmęż, która zajęła I miejsce, na II pozycji uplasowała się drużyna z Rajska, na najniższym podium stanęła drużyna z Grojca.

W plebiscycie dla najlepszego zawodnika i zawodniczki wygrali: Weronika Błasiak z Rajska oraz Adam Gałgan z Włosienicy. W nagrodę otrzymali statuetki.

Wszyscy zawodnicy otrzymali z rąk Z-cy Wójta Gminy Oświęcim Mirosława Smolarka i Radnego, sołtysa Rajska Macieja Majerskiego pamiątkowe medale, puchar dla zwycięskiej drużyny z Harmęż wręczyła Dyrektor OKSiR Jadwiga Szczerbowska.

Organizatorem i sponsorem pucharu, medali oraz słodkiego poczęstunku był Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim.

 

 

Organizatorzy zajęć sportowych, tj, OKSiR, LKS „Iskra” Brzezinka i GG Nr 1 w Rajsku, dziękują za tak liczny udział w turnieju, za piękną rywalizację i za bardzo mile spędzony czas. Gratulujemy wszystkim zespołom i dziękujemy. Do zobaczenia w następnym turnieju!!!

 

 

 

Autor: Grzegorz Jaworski Fot.: Małgorzata Curzydło, Robert Grabowski
AKTUALNOŚCI
2023
123456789101112
Ogłoszenia