OKSiR

Kalendarz wydarzeń
Gminy Oświęcim
Pn Wt Sr Cz Pt Sb N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Dzieci pożegnały wakacje w Zaborzu

26 sierpnia w godzinach popołudniowych po raz drugi już na terenie przyległym do Przedszkola Samorządowego w Zaborzu odbyła się impreza rekreacyjno-sportowa pn. „ Pożegnanie Wakacji z OKSiR 2016”. Podobnie jak w zeszłym roku pogodę mieliśmy jak na zamówienie, a dzieci i ich opiekunów było jeszcze więcej niż w roku ubiegłym co niezmiernie nas cieszy.

 

W dniu 26 sierpnia w godzinach popołudniowych po raz drugi już na terenie przyległym do Przedszkola Samorządowego w Zaborzu odbyła się impreza rekreacyjno-sportowa pn. „ Pożegnanie Wakacji z OKSiR 2016”.

Podobnie jak w zeszłym roku pogodę mieliśmy jak na zamówienie, a dzieci i ich opiekunów było jeszcze więcej niż w roku ubiegłym co niezmiernie nas cieszy.

Do dyspozycji dzieci i młodzieży był dmuchany plac zabaw, stoiska z popcornem i watą cukrową oraz plac gier i animacji, gdzie najmłodsi mogli wyszaleć się pod czujnym okiem prowadzących wszystkie rozgrywki animatorów z Firmy Jupilandia z Oświęcimia. Każdy uczestnik otrzymywał drobne upominki ufundowane przez organizatora.

Dla tych, którzy nie bają się mocnych wrażeń organizator zapewnił dodatkową atrakcję , jaką były darmowe przejażdżki na profesjonalnych quadach, które udostępniła grupa „czterokołowych zapaleńców” ATV Brzeszcze, którym z całego serca serdecznie dziękujemy.

Zmęczeni udziałem w sportowych grach i zabawach oraz po jeździe quadami dzieci, młodzież a także ich opiekunowie mogli posilić się przepysznymi prażonymi , jakie dostarczyła nam pani Agnieszka z zaprzyjaźnionej Karczmy Zaborzanka.

Wszystkie koszty związane z organizacja imprezy pokrył organizator Ośrodek Kultury, sportu i Rekreacji gminy Oświęcim.

Serdecznie dziękujemy dyrekcji Przedszkola Samorządowego w Zaborzu za udostępnienie tak pięknego terenu, dziękujemy sołtysowi Zaborza, firmie Jupilandia, grupie ATV Brzeszcze, Karczmie Zaborzanka oraz wszystkim którzy przyczynili się do organizacji tej cudownej imprezy.

Przede wszystkim jednak dziękujemy wszystkim tym , którzy byli z nami tego dnia by wspólnie pożegnać tegoroczne wakacje. Dziękujemy i do zobaczenia za rok. 

Tego samego dnia zaraz po zakończeniu imprezy dla dzieci o godz. 18:00 odbył się kolejny już Turniej Piłkarzyków. Pogoda oraz uczestnicy dopisali koncertowo i łącznie do rozgrywek przystąpiło aż 12 drużyn. We wspólnej sportowej zabawie uczestniczyli zarówno młodzi jak i nieco starsi zawodnicy.


Wyniki Turnieju:


I miejsce:

Janas Przemysław

Janas Jarosław


II miejsce:

Szczerbowski Wojciech

Kluska Grzegorz


III miejsce:

Jezierski Paweł

Urbańczyk Jakub


Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz drobne upominki.

Serdecznie gratulujemy wygranym oraz dziękujemy sołtysowi Zaborza Adamowi Nowotarskiemu za organizację Turnieju , a także wszystkim biorącym udział w rozgrywkach.

 

Już dziś zapraszamy na kolejny Zaborski Turniej Piłkarzyków, który mamy nadzieję odbędzie się w niedalekiej przyszłości.

 

 

 

Autor: Małgorzata Curzydło
AKTUALNOŚCI
2022
123456789101112
Ogłoszenia