Gmina Oświęcim > Projekty EFS > Aktualne działania

GOPS

Kalendarz wydarzeń
Gminy Oświęcim
Pn Wt Sr Cz Pt Sb N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31


Aktualne działania

 


Rekrutację na rok 2015 do projektu systemowego „Poznaję siebie rozumiem innych. Integracja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy Oświęcim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego przeprowadzono w miesiącach listopad i grudniu 2014 roku. Proces rekrutacji rozpoczął się od analizy dokumentacji pracowników socjalnych osób/rodzin, które spełniają poniższe kryteria:

 

czytaj więcej

 

 

 

 

 

W ramach działań aktywnej integracji projektu systemowego realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy społecznej w Oświęcimiu z/s w Grojcu w 2015r. odbył się pierwszy trening kompetencji społecznych „Warsztaty integracyjne z elementami komunikacji i autoprezentacji”. Powyższe warsztaty zorganizowane zostały dla 11 uczestników projektu w dniu 9 lutego 2015r.

 

czytaj więcej

 

 

 

Uczestnicy projektu systemowego „Poznaję siebie rozumiem innych. Integracja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy Oświęcim” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego przez  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Oświęcimiu z/s w Grojcu w ramach działań aktywnej integracji mają możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji specjalistycznych.

 

czytaj więcej

 

  

WARSZTATY Z DORADCĄ ZAWODOWYM- I etap


 

Podobnie jak w latach ubiegłym w ramach działań aktywnej integracji zostały projektu systemowego „Poznaje siebie rozumiem innych. Integracja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy Oświęcim” zorganizowano I-część „Warsztatów z doradcą zawodowym”, z których skorzystało 11UP. Pierwsze spotkania zostały uruchomione.

 

czytaj więcej

 

 

KURSY ZAWODOWE

 

Uczestnicy projektu systemowego "Poznaję siebie rozumiem innych. Integracja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy Oświęcim" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego jak również w ubiegłych latach zostali pokierowani do odbycia kursów zawodowych i zajęć doszkalających. Wybór właściwego kursu odbył się w oparciu o ustaloną ścieżkę rozwoju zawodowego i informacje z Powiatowego Urzędu Pracy w Oświęcimiu.

 

czytaj więcej

 


PIKNIK RODZINNY

 

W słońcu majowego nieba, przy dźwiękach muzyki, w miłej, radosnej, rodzinnej atmosferze na terenie boiska w Stawach Monowskich odbył się Piknik Rodzinny.

Rodzinne spotkanie miało miejsce w sobotnie popołudnie 30 maja 2015r. W organizację pikniku wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Oświęcimiu mocno zaangażowała się społeczność Stawów Monowskich z Sołtysem na czele wraz z Radą Sołecką, Koło Gospodyń Wiejskich, Ludowy Klub Sportowy, Ochotnicza Straż Pożarna.


czytaj więcej

 


KONFERENCJA

 

 

W dniu 09 czerwca 2015 roku w Domu Ludowym w Grojcu odbyła się konferencja podsumowującą realizację projektu systemowego „Poznaję siebie rozumiem innych. Integracja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy Oświęcim”. Zorganizowanie konferencji zostało współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

czytaj więcej

 

 

 

 

AKTUALNOŚCI
2022
123456789101112
Aktualności